Продавець ФОП Бацин Андрій Євгенович розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
+380 (98) 612-04-52
+380 (99) 417-67-42
пров. Юрія Матущака 18, Київ, Україна
ФОП Бацин Андрій Євгенович

Поширені питання

 • Какие нормативные документы применяются при производстве вашей арматуры?

  ДСТУ для композитной арматуры в Украине не разработан. На сегодня продукт выпускается согласно ТУ. В России арматура по данным ТУ уже применяется более 5 лет, их условия соответствуют разработанному ГОСТ, который утвержден и вступил в силу 01.01.2014.

  Характеристики, описанные в ТУ на нашу арматуру соответствуют характеристикам для неметаллической арматуры, которые приведены в ДСТУ-Н Б В.2.6-185:2012 (Настанова з проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровингу.). Потому проектировщики могут смело применять расчеты по проектированию приведенных в ДСТУ конструкций в своих проектах.

  Итог: на данный момент, в проектах, которые проходят госэкспертизу стоит закладывать арматуру:

  • у конструкціях категорії «А» (напр. фундаменти будівель) за умови науково-технічного супроводу,

  • в інших конструкціях можна використовувати без супроводу (напр. бетонування доріжок, відмостки, фундаменти огорож і госпбудівель, армування дорожнього покриття, пірсів, резервуарів, підпірних стін), за винятком конструкцій, до яких застосовуються вимоги по вогнестійкості.

 • Чим краще в'язати арматуру при обв'язці фундаменту? В'язальним дротом або пластиковими хомутами? Або ще чим-небудь?

  Технологічно різниці немає. Пластикові стяжки, вони ж пластикові хомути чудово підходять для обв'язки арматурного каркасу, втім, як і дріт в'язальний 1,2 мм. Єдине що треба врахувати, це таку величину, як міцність обв'язувального матеріалу на розрив, оскільки Ви або Ваші робочі неминуче будете в процесі підготовки ходити по армокаркасу, і треба, щоб обв'язка не порвалася. Для в'язального дроту 1,2 мм відпалений міцність на розрив становить 30-50 кг / мм2 . Тобто щоб було зрозуміло: шматок дроту в'язальної 1,2 мм витримає вантаж вагою до 36 кг, підвішений до її кінця. Що ж стосується пластикових хомутів (стяжок), то міцність на розрив у них менше: навантаження до 18 кг витримує стяжка 4 мм товщиною. Недолік міцності у випадку з пластиком компенсується товщиною стяжки.

  Є думка, що в'язати армокаркас дротом зручніше і швидше. Особливо часто цю думку висловлюють ті, хто часто займається подібною роботою (виконроби будівельних фірм, самі робітники тощо). Сперечатися не будемо, відповімо так: справа звички. З досвіду, пластиковими хомутами можна в'язати не повільніше, швидше навпаки. У чомусь пластик навіть зручніше – не потрібен гачок для в'язання, і сам процес максимально простий – проділ, затягнув, і готово.

 • У металевої арматури і бетону майже дорівнюють коефіцієнти температурного розширення*. Саме тому скрізь використовують залізобетон, тобто бетон, армований сталевими арматурами.

  Коефіцієнт температурного (теплового) розширення бетону 0,00001 °С – отже, при збільшенні температури на 50 °З розширення досягає приблизно 0,5 мм/м. У сталевої арматури коефіцієнт температурного (теплового) розширення 0,000012 °С, у склопластикової арматури 0,00001 °С. Як бачимо дані склопластику дуже близькі з бетоном.
 • Чи можна застосовувати склопластикових арматуру для заміни металевої у фундаментах і перекриттях при будівництві котеджу?

  Склопластикова арматура по своїм фізико-механічним властивостям, з урахуванням запасу міцності та економічної вигоди, ідеально підходить для армування фундаментів. Тому і використовується для цих цілей на Заході (в тій же Канаді) вже не один десяток років. З 2000-х рр. арматура стала активно застосовуватися в Росії, Білорусії, Казахстані, і нарешті, в останні роки починає активніше застосовуватися в Україні.
 • Стеклопластиковая арматура в основном продается с ниткой намотки, и некоторые продают ее по внешнему диаметру! Получается, что по внешнему диаметру она - 8 мм, а по внутреннему - 6 мм. Получается обман!

  Во-первых, такой разницы во внешнем и внутреннем диаметре не бывает.

  Во-вторых. Берем стеклопластиковую арматуру диаметром 10 мм. Внешний диаметр данной арматуры составляет 10мм, внутренний 9 мм, т.е. разница по внешнему и внутреннему диаметру составляет 1 мм. Прочность данной арматуры на разрыв определяется прочностью на разрыв её тела, внешняя намотка не влияет на прочность арматуры на разрыв. Т.о. фактически (если убрать намотку) равнопрочной заменой для стальной арматуры диаметром 14 мм (А3-14 мм А500С) будет являться гладкая (без рифления) стеклопластиковая арматура АКП-СП диаметром 9 мм (или 10 мм с нанесенной намоткой).

  У третіх, діаметр сталевої арматури періодичного профілю (А3) не визначається по внутрішньому діаметру. Металева арматура з профілем № 8 (А3-8 мм) має лише так званий «номінальний» діаметр 8 мм, а фактично її внутрішній діаметр дорівнює 7,5 мм

 • Для чого ж потрібна зовнішня обмотка склопластикової арматури?

  Для збільшення характеристики зчеплення з бетоном.
 • Як гідність підноситься те, що питома вага склопластикової арматури в 4 рази менше, ніж у сталевої арматури. Таким чином декларується зниження навантаження на фундамент. Вага арматури - зовсім незначна величина в рамках ваги самого фундамент

  Різниця у вазі в 4 рази – це при зіставленні сталевий і металопластикової арматури рівного діаметру! При равнопрочной заміні, композитна арматура в 8-11 разів легше, а не 4. Більш того, стійкість композитної арматури до агресивних середовищ дозволяє зменшувати захисний шар бетону. Фактичне зниження ваги в певних конструкціях може доходити до 25 %.
 • Можна використовувати склопластикових арматуру в монолітних бетонних підлогах, і в отмостке у будинку?

  Склопластикова арматура ідеально підходить для заливки монолітних підлог, чудово замінюючи метал. В отмостке будинку Ви також можете використовувати композитну арматуру без побоювання.
 • Який діаметр склопластикової арматури я можу використовувати для свого фундаменту замість металевої арматури? Спасибі.

  Для того щоб Вам сказати необхідний діаметр склопластикової арматури, потрібен розрахунок проектної організації щодо навантажень на фундамент, або хоча б діаметр закладеної в проект металевої арматури. На підставі цих даних ми порівнюємо міцнісні характеристики (граничні навантаження на розрив) металу і склопластику, і при рівних умовах пропонуємо заміну. Наприклад, склопластикова арматура АКП-СП 8мм ефективно замінює сталеву арматуру А3 діаметром 12мм (т. зв. «равнопрочная заміна»). Але розрахунок все ж потрібен! Це дозволить Вам не прорахуватися в навантаженнях і заощадити Ваші фінанси.
 • Як і яким інструментом можна працювати зі склопластиковою арматурою? Чи є якісь особливості щодо сталевої арматури?

  Робота зі склопластиковою арматурою практично нічим не відрізняється від роботи з металевою арматурою. В'яжеться композитна арматура як звичайної, в'язальним дротом, так і пластиковими хомутами. Ніж в'язати – вирішувати Вам. Розпилювати можна також: болгаркою або ножівкою по металу, причому різання склопластикової арматури відбувається набагато легше сталевої арматури. Якщо у вас немає болгарки, то відрізати композитну арматуру діаметром до 8 мм можна кусачками або болторезом. Для цього Вам навіть не знадобиться підведене до ділянки електрика! Якщо ж болгаркою, то одного диска вам вистачить «позаочі» на все! Скільки дисків і часу ви витратите на різку металевої арматури?
 • Яким чином можна наростити склопластикових арматуру при горизонтальному армуванні?

  Прутки з'єднуються внапуск на відстань, рівну 100 діаметрам використовуваної Вами арматури, скріплюються хомутами, потім з'єднання заливається бетоном.
 • Для перевозки стеклопластиковой арматуры какой необходим автомобиль?

  Для перевозки стеклопластиковой арматуры может подойти фактически любой легковой автомобиль. Бухты, диаметром от 1 до 1.2 м.  можно загружать как в багажник, так и в салон автомобиля. В зависимости от марки и габаритов легкового автомобиля можно за раз перевезти от 400 до 1500 м.п. стеклопластиковой арматуры d8 мм., а если дополнительно использовать прицеп, то возможно увеличить перевозимый объем до 3000 м.п. (общий вес груза при этом будет составлять 240 кг.)

  Для порівняння, 3000 погонних метрів металевої арматури d12 мм. (згідно таблиці равнопрочной заміни) дорівнює - 2664 кг!!!

 • ЧИ МОЖЛИВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ АРМАТУРИ НЕСТАНДАРТНИХ РОЗМІРІВ?

  1. Можливе виготовлення нестандартних розмірів під конкретного замовника ( у даному випадку необхідна передоплата).
   

 • А СЕРТИФІКАТИ Є У ВАС?

  Є протоколи випробувань, паспорт якості, висновок санепідемстанції.

 • Якщо арматура неметалева така хороша чому «великі» будівельники її не використовують? Чому висотні житлові будинки на ній не будують?

  Будують! Але використовують її там, де це дозволено нормативними документами, а саме в якості гнучких зв'язків, кладочної сітки, перемички, фундаменти, фундаментні плити і т. д. і т. п.

 • Какое сырьё используется при производстве композитной арматуры?

  Существует множество рецептур, которые применяются при производстве композитной арматуры, есть 4х-компонентные, 3х-компонентные и даже 2х-компонентные системы связующего и несколько вариантов армирующих волокон: стеклянные, базальтовые, угольные.

  Рассмотрим лишь самый простой и наиболее популярный вариант с эпоксидной смолой и стеклоровингом. Сразу хотим предупредить, что универсальных систем и пропорций не бывает, т.к. всё зависит от температуры цеха, влажности, близости поставщиков и т.д.

  • стеклоровинг — 78 частей
  • епоксидна смола — 10 частин
  • затверджувач — 10 частин
  • активний розчинник — 1 частина
  • прискорювач — 1 частина
 • Прочитавши технічні характеристики, я побачив, що модуль пружності «грубо кажучи» у склопластикової арматури в 5 разів менше, відповідно не металева арматура не міцна?

  .Ні, ні, ні і ще раз ні. Модуль пружності не впливає на міцність арматури при використанні її в будівництві. Будь-яка арматура працює на розрив, металева теж, а модуль пружності - це здатність якого-небудь матеріалу, або предмета деформуватися, тобто змінювати форму, причому пружно деформуватися (тобто не постійно) при додатку до нього зусиль. В нашому випадку при використанні склопластикової арматури деформації немає, оскільки цьому перешкоджає бетон, в якому знаходиться арматура

 • Композитна арматура гнеться вона гнучка, а металева не гнеться вона міцна!

  Та це так! Склопластикова не металева арматура гнучка, але будь-яка арматура під час її застосування, працює на розрив, а ось на розрив АКП СП в 3 рази міцніше металевої арматури

 • Які великі західні компанії давно працюють на ринку композитної арматури?

 • Яка мінімальна партія відвантаження композитної арматури?

  Мінімальна партія залежить від діаметрів:
  - діаметр 4 - 50 метрів;
  - діаметр 6 - 50 метрів;
  - діаметр 7 - 50 метрів;
  - діаметр 8 - 50 метрів;
  - діаметр 10 - 50 метрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner