Продавець ФОП Бацин Андрій Євгенович розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
+380 (98) 612-04-52
+380 (99) 417-67-42
пров. Юрія Матущака 18, Київ, Україна
ФОП Бацин Андрій Євгенович

Полімерпіщані люки

Полімерпіщані люки

На сьогоднішній день в будівництві швидким темпом поширюються новий вид матеріалів – полімерпіщані вироби. Вони являють собою матеріал, який створюється шляхом термічної обробки піску і пластмаси. Ця продукція унікальна тим, що при її виробництві сировину, може бути практично безкоштовним. Це можуть бути різні полімерні відходи:  різна пластикова тара, пакування, вироби побуту, які прийшли в непридатність і т. д. Крім полімерів для виробництва також потрібно пісок, використовується як наповнювач. Пісок повинен бути сухим, просіяним без різних включень. В принципі, можливе використання полімерпіщаної маси для будь-яких форм, але сьогодні день виробляються в основному тротуарні плитки, черепиця та особливо, каналізаційні люки, про яких і піде мова.

Гострою проблемою сьогодні стоїть питання крадіжки чавунних люків. Внаслідок розкрадання люків підвищується ризик впасти у відкритий колодязь, або пошкодити транспортний засіб, що в обох випадках веде до сумних наслідків. Використання полімерпіщаних люків вирішує проблему крадіжок, по причині неможливості вторинної переробки, або здачі на металобрухт.

Крім цього, полімерпіщані люки мають ряд переваг. Вони набагато легше чавунних, що полегшує їх транспортування і монтаж. Завдяки тому, що люки стійкі до різких перепадів температур і малої стираності, вони мають підвищений термін експлуатації (150 і більше морозоциклів). Маючи високу стійкість до агресивних речовин, таких як луг, кислоти та ін., полімерпіщані люки значно краще виконують свої функції, ніж чавунні.

Слід зауважити, що якість полімерпіщаних люків підтверджено санітарними та екологічними висновками. Можливо також привести полімерпіщані люки у відповідність з навантаженням і конструкції до ДСТУ Б Ст. 2.5-26:2005, ГОСТ 3634-99, і до євростандарту EN 124 що підтверджується  сертифікатами  відповідності і  протоколами  випробувань.

Якість і надійність полімерпіщаних люків підтверджені при експлуатації їх різними автодорожніми організаціями на дорогах України. Ці люки широко використовуються для  оглядових колодязів зовнішніх водопровідно-каналізаційних, теплових і телефонних мереж.

І, нарешті, самим важливим моментом є дуже вигідна ціна в порівнянні з чавунними аналогами, так як полімерпіщані люки значно дешевше, і це значно економить ваші кошти.

Тому, якщо ви вирішили придбати люк для своїх потреб, придбання люка з полімерпіщаного матеріалу буде самим вдалим вашим рішенням.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner