Продавець ФОП Бацин Андрій Євгенович розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
+380 (98) 612-04-52
+380 (99) 417-67-42
пров. Юрія Матущака 18, Київ, Україна
ФОП Бацин Андрій Євгенович

Одинадцять переваг композитної арматури

Одинадцять переваг композитної арматури

Одинадцять переваг композитної арматури


Міцніше на 100%
Склопластикова арматура має міцність на розрив більше ніж в 2 рази перевищує цей показник у сталевої арматури марки А III при однаковому діаметрі. Відповідно, вона може мати розрахункову площу в два рази менше сталевий.
Легше на 80%
Щільність композитної арматури становить 1,9 тн/м3. Це означає, що у 1,9 разів важче води і в 5 разів легше сталі. У равнопрочном ж співвідношенні вага такої арматури в 9 разів менше, ніж у сталевий. Це зменшує вартість транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт, а також полегшує виконання робіт на будівельному об'єкті.
Економічніше
Використання композитної арматури дозволяє зменшити вартість будівельних робіт. Здешевлення вартості будівельних конструкцій досягається за рахунок використання неметалевої арматури менших діаметрів порівняно з металевою арматурою.
Не схильна до корозії і гниття
арматура Неметалева абсолютно не схильна до корозії і не викликає руйнування бетону. Крім того, вона практично не змінює свої механічні властивості в агресивному середовищі під впливом кислот, лугів і солей.
Не втрачає властивостей при наднизьких температурах
Композитна арматура може використовуватися при різних температурних режимах (від -70 до +100 градусів Цельсія) при цьому абсолютно не змінюючи своїх техніко-експлуатаційних характеристик.
Низька теплопровідність
Теплопровідність композитної арматури в 100 разів нижче, ніж у сталевий, вона практично не проводить тепло. Відповідно вона не може бути "містком холоду" і значно зменшує тепловтрати.
Коефіцієнт теплового розширення як у бетону
Це виключає пориви армування і тріщиноутворення в шарі бетону під впливом перепадів температур.
 Диэлектрик. Радиопрозрачна. Магнитоэнертна
Композитная арматура не проводит электрический ток и не накапливает статической энергии. Проницаема для радиоволн. Исключено изменение прочностных свойств композитной арматуры под воздействием электромагнитных полей.
 Долговечна
Неметаллическая арматура увеличивает срок службы конструкций в 2-3 раза по сравнению со стальной арматурой, особенно при воздействии на них агрессивных сред. Исчезает необходимость дорогостоящих ремонтных работ. Прогнозируемая долговечность - не менее 80 лет.
 Экологична
Не выделяет вредных и токсичных веществ.
Будь-яка будівельна довжина
За бажанням Замовника і вимогу проекту може виготовлятися будь-якої довжини.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner